Maxi Test
 
 

O nas

 
 

Javni rezultati

Državni rezultati tekmovalnega dela B letnika 11/12

Mednarodni rezultati tekmovalnega dela B letnika 11/12

Tabela prikazuje trenutne rezultate in čas, ki so ga dosegli tekmovalci na tekmovanju na lastni šoli. Objektivni mednarodni rezultati mednarodnega prvenstva ter imena dobitnikov denarnih nagrad lahko najdete na naši strani v delu Rezultati državnih in mednarodnih prvenstev.


Državni rezultati tekmovalnega dela B letnika 11/12

02 - MLAJŠI DIJAKI
# ID učenca Priimek Ime Šola Mesto Število točk
1 260006043 Pintar Nace OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled 31
2 260005757 Horvat David II. OŠ Celje Celje 31
3 260006037 Ulamec Luka OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled 31
4 260009191 Šegula Aljaž Srednja elektro-računalniška šola Maribor Maribor 31
5 260007156 ŠTER ŠPELA Oš Šenčur Šenčur 31
6 260007706 Jurić Vito II. gimnazija Maribor Maribor 31
7 260004336 Primc Mojca OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica 31
8 260006892 Piber Petra OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled 31
9 260005945 Logar Katja Oš Šenčur Šenčur 31
10 260004236 Zogaj Saranda OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica 31
11 260007372 Dedić Amela OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica 31
12 260005946 Čadež Hana Oš Šenčur Šenčur 31
13 260005952 Sekne Zala Oš Šenčur Šenčur 31
14 260004197 Rutar Zala Linéa Mathema Ljubljana 31
15 260008032 KOZMELJ Martin I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE 31
16 260008287 Škvarč Teja Osnovna Šola Dobravlje Dobravlje 31
17 260008588 OGRINC Nadja I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE 31
18 260009151 Rakić Nikola II. gimnazija Maribor Maribor 31
19 260003185 Travner Mark Osnovna Šola Frana Kranjca Celje Celje 31
20 260008574 NOSAN Klara I. GIMNAZIJA V CELJU CELJE 31
21 260005604 Udovič Maja OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica 31
22 260009159 Gonzalez Lorenzo II. gimnazija Maribor Maribor 31
23 260004289 Žinkovič Alja OŠ Kapela Radenci 31
24 260008679 Sep Noemi Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva 31
25 260009110 Bandelli Veronika Osnovna šola Antona Šibelja-Stjenka Komen 31
25 260006243 Tragin Tina Osnovna šola Antona Šibelja-Stjenka Komen 31
27 260009238 Ferčec Urban II. gimnazija Maribor Maribor 31
28 260004287 Šeruga Melissa OŠ Kapela Radenci 31
29 260009148 Šopar Marko II. gimnazija Maribor Maribor 31
30 260009158 Lunežnik Patricija II. gimnazija Maribor Maribor 31
31 260005894 Mikuletič Ana OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica 31
32 260005893 Iskra Maša OŠ Antona Žnideršiča Ilirska Bistrica Ilirska Bistrica 31
33 260007046 Grebenc Nejc Srednja elektro-računalniška šola Maribor Maribor 31
34 260007321 Koren Žiga Oš Franceta Bevka Tolmin Tolmin 31
35 260007063 Sinček Luka Oš Franceta Bevka Tolmin Tolmin 31
36 260007620 Tomanič Živa II. gimnazija Maribor Maribor 31
37 260008783 Petelinšek Nika Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane 31
38 260008680 Somi Lars Dvojezična srednja šola Lendava Lendava - Lendva 31
39 260007039 Rajter Urban Srednja elektro-računalniška šola Maribor Maribor 31
40 260008882 ŠTRUKELJ ZALA OŠ IVANA ROBA ŠEMPETER PRI GORICI ŠEMPETER PRI GORICI 31
41 260005007 Jurca Matej OŠ Janka Modra, Dol pri Ljubljani Dol pri Ljubljani 31
41 260008782 Kodrič Mihael Osnovna šola Kajetana Koviča Poljčane Poljčane 31
43 260005835 Žnideršič Klara OŠ Brežice Brežice 31
44 260008552 Šiljić Ammar Oš Trbovlje Trbovlje 31
45 260004689 Vene Eva Oš Trbovlje Trbovlje 31
46 260009427 Možina Maja Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše Ruše 31
47 260009264 Ferk Mitja II. gimnazija Maribor Maribor 31
48 260009169 Fideršek Matej Srednja elektro-računalniška šola Maribor Maribor 31
49 260005833 Pavlovič Monika OŠ Brežice Brežice 31
50 260009258 Gubeljak Lara II. gimnazija Maribor Maribor 31
Strana  / 7

EUROGENIUS GROUP s.r.o., Kukučínova 2043, 069 01 Snina, SLOVAKIA
Tel./Fax: 00421/905412510, E-mail: info@geniuslogicus.eu
Bančni račun: SK5302000000002196355055 - VÚB banka Slovakia

webdesign & software © bart.sk